top of page

HAKKIMIZDA

2015 yılında Kurulan Firmamız, bugün Türkiye’nin en büyük sigorta acentesi olarak marka değeri yüksek, sektörün önemli oyunculardan birisidir. Sigorta sektörünün önde gelen şirketleri ile çalışmakta olup, sektörde geniş bir portföye, bilgi ve deneyime sahiptir. Genel Müdürlüğü Ankara'da olan şirketimiz, bireysel ve kurumsal riskleri doğru tespit ederek analizleri profesyonel uzmanları aracılığıyla yapar. 50 kişilik tecrübeli teknik ekibi ile Türkiye'nin önde gelen sigorta acenteleri arasında yer almaktadır. Yurtiçinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizle derin ve uzun soluklu iş ilişkilerimiz vasıtasıyla pazarın önemli bir kısmına yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. 

08d399_e49b1d9d88544800afaa0b99edafa775_mv2 (1).webp
MİSYONUMUZ

 

Falcons Sigorta, Sigorta sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeyi,  profesyonel kadrosu ve bilinçli yaklaşımı ile Türkiye’de Lider Sigorta ve Reasürans Brokerlerı arasına girmeyi hedeflemiştir.

 

VİZYONUMUZ

 

Teknolojiyi kullanarak, Kurumsal ve Bireysel tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına kişiselleştirilmiş çözüm yöntemleri ile  hizmet vermek asıl amacımızdır.

Sigortacılık faaliyetlerine, Risk Yönetimi ve Risk farkındalığı ilkelerini eklemek, Risk gerçekleşme oranlarını azaltırken, olası risk senaryolarında müşterilerini hazır tutmak hedeflenmiştir. Müşterilerimizin iş sürekliliğinin sağlanması esastır.

 

bottom of page